DUNSgs 2 - 0 COLfb

FKNKgs 3 - 1 VOZfb

CHJgs 0 - 0 CABAfb

ABTgs 1 - 3 CONfb

AAMgs 2 - 1 NCMfb

CBAgs 1 - 1 BELfb

PRD gs 2 - 2 CCOfb

MORgs 0 - 0 JSKfb

FKÖLgs 1 - 0 RWOfb

WEBgs 1 - 0 SFLTfb

AALgs 0 - 1 HUSfb

FAIgs 0 - 0 SAHfb

MATgs 0 - 2 CHMfb

MFEgs 2 - 1 FARfb

YAMgs 3 - 3 AQUfb

CHEgs 0 - 1 BENfb

DEVAgs 2 - 1 DARfb

BJKgs 3 - 0 KSMfb

AVLgs 0 - 0 NUFCfb

ATHgs 0 - 2 CELfb

HERgs 3 - 1 UBfb

NOLgs 0 - 2 OMfb

SVZWgs 2 - 2 RSCAfb

GREgs 2 - 0 CLGfb

TUZgs 2 - 0 İSTfb

BURgs 1 - 3 ÜMRfb

BARSgs 0 - 4 BOURfb

ASCgs 0 - 2 PESfb

FDgs 3 - 2 SVDfb

HOLKgs 3 - 1 VFLBfb

ROTgs 2 - 1 EMMfb

MVVgs 2 - 3 DEGRfb

TELgs 1 - 2 CAMfb

ALMRgs 4 - 1 FCU(A)fb

HELgs 0 - 2 GOAEfb

OBgs 2 - 1 AABfb

QSFCgs 0 - 3 INVfb

GECgs 0 - 3 SPFCfb

OPRgs 1 - 1 AVAfb

OFCgs 0 - 1 GFCfb

SKUAgs 3 - 2 ALUfb

SKR(A)gs 0 - 3 KSVfb

SPgs 2 - 1 AUKfb

SVHgs 0 - 0 FACfb

GAKgs 3 - 0 FCWfb

SPCgs 0 - 3 MNSfb

ULCgs 4 - 5 JUNfb

CRVGgs 0 - 1 DYJfb

CDUCgs 0 - 1 CARPfb

FCAPgs 0 - 1 FCDBfb

BMTEgs 1 - 1 UFCfb

FCZgs 0 - 2 FKJBfb

KSCgs 1 - 1 WKfb

UEgs 1 - 1 CDUCfb

COBgs 1 - 1 CDOfb

LASEgs 1 - 0 CDIfb

FCMgs 0 - 0 SVMfb

VISSgs 0 - 2 SSBfb

SFCgs 1 - 1 YFMfb

SDONgs 0 - 2 JEOfb

DCAgs 4 - 0 UNAMfb

CCPgs 1 - 0 COfb

NPOgs 2 - 1 OPEfb

BLOgs 2 - 1 RPOfb

AURgs 1 - 1 AREfb

BOLgs 2 - 0 SJOfb

CBKVgs 0 - 4 SERfb

HBKgs 2 - 1 FCHfb

SIKgs 2 - 2 HOBfb

FCSgs 0 - 0 CUSfb

FCVBgs 1 - 0 USOFfb

BPFCgs 0 - 0 AVRfb

QUSgs 4 - 0 BBORfb

USCOgs 1 - 1 SLFCfb

LMFCgs 1 - 1 SBRCfb

USBgs 1 - 1 LYDUfb

RSFCgs 2 - 1 ANNCfb

SLOgs 0 - 0 FCWfb

GCZgs 2 - 0 KRIfb

XAMgs 2 - 4 AARfb

KSMLgs 2 - 2 OKSOfb

PENgs 1 - 0 LSCfb

X

Süper Lig’de haftanın hakemleri açıklandı

Süper Lig’in 7. haftasında oynanacak maçlarda görev alacak hakemler açıklandı. Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklamaya göre; 30, 31 Ekim ve 1, 2 Kasım tarihlerinde oynanacak maçlarda düdük çalacak hakemler şöyle:

30 Ekim Cuma
20.00 Fatih Karagümrük – BB Erzurumspor: Fırat Aydınus
20.00 Trabzonspor – Kasımpaşa: Tugay Kaan Numanoğlu

31 Ekim Cumartesi
13.30 Gençlerbirliği – Gaziantep Futbol Kulübü: Turgut Doman
16.00 Göztepe – A. Alanyaspor: Volkan Bayarslan
19.00 Galatasaray – MKE Ankaragücü: Ali Şansalan

1 Kasım Pazar
13.30 Ç. Rizespor – HK Kayserispor: Koray Gençerler
16.00 İH Konyaspor – M. Başakşehir: Halil Umut Meler
19.00 Beşiktaş – Yeni Malatyaspor: Atilla Karaoğlan

2 Kasım Pazartesi
20.00 FT Antalyaspor – Fenerbahçe: Bahattin Şimşek
20.00 A. Hatayspor – DG Sivasspor: Yasin Kol

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Maccabi Tel Aviv, Sivas’a geldi

Yazarlar
Video
Galeri
Sabah Haberi'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Sabah Haberi'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.