VOZgs 3 - 0 FKRNfb

SUMgs 2 - 2 QFKfb

NEWgs 21:45 ABTfb

FCHKgs 0 - 0 SLVfb

HEHgs 0 - 0 EGEfb

MLM gs 1 - 0 AMOfb

AITgs 21:00 ENPfb

NSTgs 3 - 0 KFMRfb

ROSgs 0 - 1 HILfb

BRLEgs 0 - 0 FCMfb

ADM(A)gs 20:30 SVLfb

MANgs 0 - 0 SCNfb

WSCgs 0 - 1 FCMfb

WRNgs 0 - 0 TWLfb

SCKgs 0 - 0 VÖCfb

WSCgs 1 - 0 RİE IIfb

BGLEgs 2 - 0 FCWfb

SCWgs 0 - 0 GL09fb

WAGgs 0 - 0 SKBfb

SVKgs 0 - 0 FCAfb

FKPgs 0 - 2 HOF(A)fb

TSVSgs 2 - 0 SGfb

SSVUgs 0 - 2 AALfb

TSGgs 0 - 0 OFCfb

FAIgs 0 - 1 AALfb

HUKgs 2 - 2 OGfb

ZKSRgs 0 - 0 PKOEfb

SKWSgs 2 - 0 SWRfb

LKPMgs 0 - 0 RKSGfb

HVAgs 2 - 5 GUAfb

PERgs 5 - 1 FUNfb

MIFAgs 2 - 2 JFCfb

TERgs 4 - 0 PDRMfb

BOSTgs 0 - 0 HLCNfb

1SCZgs 0 - 0 FCVJfb

ARYgs 1 - 4 AKHfb

AARgs 2 - 0 AAHfb

AGHgs 0 - 0 UMMfb

FKGKgs 0 - 0 İBFKfb

HERgs 21:30 SGEfb

LOSCgs 22:00 FCNfb

KVKgs 21:45 RAFCfb

ACGgs 3 - 1 FLUfb

JWİgs 3 - 1 CAPfb

DELFgs 1 - 2 SFCfb

DIMgs 0 - 1 CABJfb

ADNgs 0 - 0 KÖGfb

HTFCgs 21:45 NOTFfb

ACMBgs 0 - 0 SPALfb

AUEgs 1 - 1 GFfb

OSBgs 2 - 0 H96fb

FCTgs 21:00 GFfb

ALMRgs 0 - 0 HELfb

FCDOgs 1 - 0 AZ(A)fb

CAMgs 22:00 FCU(A)fb

MVVgs 22:00 TOSfb

STRgs 1 - 4 LSKfb

OFKgs 0 - 1 SOGfb

TILgs 3 - 1 GROfb

SJBgs 4 - 0 KBRfb

RAUgs 0 - 0 SANfb

RILgs 3 - 1 ASAfb

KILgs 21:30 HKfb

SCBgs 22:30 CDSCfb

KSVgs 1 - 3 BWLfb

SVHgs 0 - 1 SVLfb

FCL gs 1 - 0 FCWfb

AUKgs 1 - 0 FAK(A)fb

GAKgs 21:25 SKVSfb

BOHgs 21:45 DERfb

BWFCgs 21:45 DROGfb

GALgs 21:45 COBfb

CABgs 21:45 WEXfb

ATH gs 21:45 LONfb

JARgs 2 - 0 ACOfb

KTPgs 3 - 2 EIFfb

FCVLgs 1 - 2 SOKSfb

FCAPgs 21:00 CSUCfb

PAFCgs 21:00 MSEfb

QHgs 3 - 0 TTEfb

SEBgs 1 - 4 CLFCfb

WHUgs 0 - 2 CFFCfb

SDONgs 1 - 0 BGOfb

WPgs 1 - 2 KSWPfb

GZgs 21:30 WKfb

COUNgs 22:00 SWAfb

VESgs 1 - 2 KIFfb

UHHgs 1 - 0 LBKfb

CFPgs 0 - 0 DTCfb

FFCgs 0 - 1 CDQfb

UCVgs 1 - 1 CADfb

SPUgs 21:00 USMPfb

CUDgs 23:30 GRAfb

HIFgs 0 - 1 HOBfb

EFBgs 2 - 0 FCHfb

VENgs 0 - 0 KIFfb

SCBgs 0 - 0 FCSfb

ANNCgs 21:00 CUSfb

LYDUgs 21:00 AVRfb

LMFCgs 21:00 BPFCfb

SCCHgs 21:00 USOFfb

SBRCgs 21:00 BBORfb

RSFCgs 21:00 USCOfb

QUSgs 21:00 SLFCfb

XAMgs 0 - 2 FCSfb

FCWgs 21:00 AARfb

GKSgs 0 - 1 WLfb

TBBNgs 0 - 0 SKAGfb

GKSTgs 1 - 0 CWKRfb

OKSOgs 20:45 ZSfb

OSKOgs 20:45 GKSBfb

HKTgs 4 - 1 ASFfb

KSKgs 1 - 1 ERKSfb

X

TFF 1. Lig’de 2. haftanın hakemleri belli oldu

TFF 1. Lig’de 2. hafta heyecanı 18, 19, 20 ve 21 Eylül’de oynanacak maçlarla yaşanacak. Bu karşılaşmaları yönetecek hakemler de belli oldu.
TFF 1. Lig’de 2. haftanın programı ve maçlarda düdük çalacak hakemler şöyle:

18 Eylül Cuma

19.00 Eskişehirspor – Adanaspor: Çağdaş Altay

19 Eylül Cumartesi

14.00 Bandırmaspor – Akhisarspor: Hakan Ceylan
14.00 Tuzlaspor – Balıkesirspor: Murat Erdoğan
19.00 Altınordu – Bursaspor: Mert Güzenge

20 Eylül Pazar

14.00 Ankara Keçiörengücü – Ankaraspor: Burak Pakkan
16.30 İstanbulspor – Altay: Alper Çetin
19.00 Giresunspor – Menemenspor: Cihan Aydın

21 Eylül Pazartesi

19.00 Adana Demirspor – Boluspor: Emre Malok
19.00 Samsunspor – Ümraniyespor: Yiğit Arslan

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Marcel Tisserand: ‘Fenerbahçe’ye şampiyonluk yolunda katkı sağlamak istiyorum’

Yazarlar
Video
Galeri
Sabah Haberi'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

Sabah Haberi'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.